Projeler

Tamamlanmış ve Devam Eden Projeler

Silivri Fenerköy Çiftlik evlerinde müstakil villanın komple bahçe peyzajı ve arazi üzerine çok amaçlı yeni bir binanın yapılması da yer almaktadır. Binanınön tarafı salon, misafir odası, spor salonu, arka tarafı ise çalışanlar için tasarlanmış, projelendirilmesi inşaatı vedekorasyonu dahil olmak üzere tarafımızca tamamlanmıştır. (1999)

Botaş'a ait Pendik İşletme Müdürlüğü, Gebze Cs3 İstasyonuve Adapazarıİstasyonu için epoksi uygulamarı, dış cephe boya işleri,çatı tamiratları ve çevre düzenleme işleri Haziran-Ağustos 2004 ayları arasında tarafımızdanyapılmıştır.

Doruk İnşaat A.Ş. tarafından uygulaması üstlenilen Beylikdüzü Parlementerler Konut Yapı Kooperatifi Sosyal Tesisinin genel ince yapı imalatları danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri tarafımızdan verilmiştir.

Devamını oku...

Kraft Gıda AŞ. Genel Müdürlüğünde komple ofis tadilatı yapılmıştır. Mekanların komple açık ve kapalı ofis haline getirilmesi, bağlantılı,elektirk, sıhhi ve mekanik tesisat işlerinin (Hava kanallı ısıtma ve soğutma sistemleri) yapılması, mobilya imalatları işin kapasamı içerisin-dedir. (Nisan 2005). Ayrıca tedarikçi firma olarak Kraft Gıda AŞ. ile ilgili imalatlarımız halen devam etmektedir.

Alarko-Alsim A.Ş. tarafından tamamlanan Ataşehir 2. Kısım inşaatları kapsamında 62 yapı adası ticaret bloğunun (Gardenya Plaza) hafriyataşamasından, bitiş Bünyesinde tarafımızca üstlenmiştir. 1997 sonunda kaba yapısı biten bina, toplam ~10.000 m² inşaat alanına sahiptir vezemin kotundan yaklaşık 75 metre yüksekliktedir. (1995-1997)